Kontakt os og vi vil hjælpe dig på vej!

 

Banner-contact-us-da-dk

Klik på knappen nedenfor for at gå direkte til den rigtige afdeling.

 

MARKETING

 


 

ADMINISTRERENDE DIREKTØR

 

 

Joost MorsinkJoost Morsink

Administrerende direktør


E-mail

joost.morsink@saint-gobain.com 

 


 

 

 

 

 


 

SÆLGERE

 

Erik Moller

Erik Møller

Sales Manager


Mobil 23 23 52 44

E-mail: 

erik.moller@saint-gobain.com

 


 

Jan Hansson

Jan Hansson

Key Account Manager - Engineered Mkt.


Mobil: 40 25 20 79

E-mail:

jan.hansson@saint-gobain.com

 


 

Ulrik Rudolfsen

Ulrik Rudolfsen

Key Account Manager – DI


Mobil: 40 31 52 44

E-mail:

ulrik.rudolfsen@saint-gobain.com

 


 

Jan SimonsenJan Simonsen

Key Account Manager - Auto


Mobil: 21 25 82 44

E-mail:

jan.simonsen@saint-gobain.com

 


Viggo JohannesenViggo Johannesen

Key Account - Engineered Mkt.


Mobil: 27 79 14 30

E-mail:

viggo.johannesen@saint-gobain.com

 


 

Kenneth HolmKenneth Holm

Salgskonsulent


Mobil: 42 12 87 65

E-mail:

kenneth.holm@saint-gobain.com  

 


 

 

 

 

 


 

KUNDESERVICE

 

HelleHelle Holm


E-mail:

Helle.Holm@saint-gobain.com

 


 

SarahSarah Simonsen


E-mail:

Sarah.Simonsen@saint-gobain.com

 


 

 

 

 

 

 

 


ØKONOMI

 

Faktura sendes til:

Saint-Gobain Abrasives A/S

Box 415

191 24 Sollentuna, Sverige

 

E-mail: FakturaAbrasives.GenF02@saint-gobain.com

 

Har du debitorspørgsmål, kontakt Marianne Christiansson på

 

Telefon: +46 8 625 6038

E-mail:

AR.SSCF.Abrasives@saint-gobain.com

Har du kreditorspørgsmål, kontakt Sofie Vilches på

 

Telefon: +46 8 625 6100

E-mail:

ap.abrasives.se@saint-gobain.com

 

 

 


MARKETING

 

Telefon: 46 75 52 44
E-mail:
ordre.sga.dk@saint-gobain.com