Kontakty

 

Management divize Abrasives

Libor-Sonnewend

Libor Sonnewend

Generální manažer

Mob: +420 602 562 589

Email: Libor.Sonnewend@saint-gobain.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Attila Kemény

Finanční manažer

Mob: +36 70 318 8669 

Email: attila.kemeny@saint-gobain.com

Karel-Klečka

Karel Klečka

Obchodní manažer pro distribuční síť

Mob: +420 731 635 396

Email: karel.klecka@saint-gobain.com

 

 


Obchodní Zástupci

Martin-Brom

Martin Brom

Region: Jižní Čechy, Jižní Morava, Vysočina

Specializace: celý sortiment

Mob: +420 602 576 720

Email: martin.brom@saint-gobain.com

Mirek-Jonas

Mirek Jonáš

Region: ČR

Sortiment: pojené nástroje (Bonded)

Mob: +420 602 825 041

Email: mirek.jonas@saint-gobain.com

Lukas-Kubes

Lukáš Kubeš

Region: ČR a SR

Sortiment: diamantová technika a stroje

Mob: +420 731 643 705

Email: lukas.kubes@saint-gobain.com

 
Michal-Mleziva

Michal Mleziva

Region: ČR a SR

Specializace: diamantová technika a stroje

Mob: +420 728 153 770

Email: michal.mleziva@saint-gobain.com

Milan-Novosad

Milan Novosad

Region: Střední Čechy, Vysočina

Specializace: celý sortiment

Mob: +420 723 891 289

Email: milan.novosad@saint-gobain.com

Jozef-Onderus

Jozef Onderuš

Region: SR

Specializace: superabraziva, pojené kotouče, brusivo na podložce

Mob: +421 905 398 681

Email: jozef.onderus@saint-gobain.com

 

Radek  Bouška

Technický úsek

Diamantové nářadí a malá

stavební mechanizace

Mob: + 420 724 133 515

Email: radek.bouska@saint-gobain.com

Ivan-Stefanak

Ivan Štefaňák

Region: SR Specializace: pojené kotouče, superabrasiva, brusivo na podložce

Mob: +421 903 882 250

Email: ivan.stefanak@saint-gobain.com

Marcel-Tichy

Marcel Tichý

Region: Morava, Východní Čechy

Specializace: brusivo na podložce, pojené kotouče, řezné a brusné kotouče

Mob: +420 602 687 879

Email: marcel.tichy@saint-gobain.com

Vaclav_Vanek

Václav Vaněk

Region: ČR

Specializace: celý sortiment

Mob: +420 602 567 995

Email: v.vanek@saint-gobain.com

 


Zákaznický Servis & Administrativa

Alena-Benesova

Alena Benešová

Tel: +420 220 406 628

Mob: +420 602 568 934

Emai: alena.benesova@saint-gobain.com

Jana-Martinkova

Jana Martinková

Tel: +420 220 406 626

Mob: +420 602 640 435

Email: jana.martinkova@saint-gobain.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jitka  Koubová

Tel: +420 220 406 627 

Mob: +420 602 272 951

Email: jitka.koubova@saint-gobain.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Lucie Křišťanová

Tel: +420 220 406 624

Mob: +420 602 748 436

Email: lucie.kristanova@saint-gobain.com