Nieuw Vortex RapidBlend; Revolutionaire oppervlakte finish schijven.
Norton is gestart met Vortex RapidBlend, een nieuwe reeks van Non-Woven Quick Change schijven.
Deze nieuwe schijf kan slijpen op alle kanten (boven-, onder- en zijkant), wat dit nieuwe Norton product zeer veelzijdig maakt. De Vortex RapidBlend schijven zijn beschikbaar in 3 afmetingen en geschikt voor een breed scala van toepassingen.
De nieuwe Vortex RapidBlend schijven zijn ontworpen voor het ontbramen en hoeken afronden van titanium, nikkel legeringen, roestvast staal, staal en aluminium.
Deze schijf kan ook worden gebruikt voor het bewerken van schuurplekken en andere oppervlakte defecten.
De schijven zijn opgebouwd uit nylon vezels die zijn geïmpregneerd met een gepatenteerde korrel en speciale hars binding. Het nieuwe ontwerp maakt de schijven extreem duurzaam en kunnen wel drie tot acht keer langer mee dan conventionele oppervlakte finish schijven. Vortex RapidBlend kan ook worden gebruikt voor verspanen. De drie dimensionale schijf kan slijpen op alle drie de zijden, waardoor het een ideaal product voor kleine, moeilijk toegankelijke ruimtes is.
Vortex RapidBlend presteert als een gewone grove schijf, maar biedt een veel fijnere afwerking. Deze Vortex RapidBlend non-woven, Quick Change schijven zijn ontworpen om de proceskosten drastisch te verminderen. Met zijn 3D-microstructuur en aggregaatkorrel, brengt Vortex RapidBlend het resultaat van 3 bewerkingen, grof, medium en fijn, in slechts 1 stap.
Vortex RapidBlend is verkrijgbaar in 25mm, 38mm, 50mm en 76mm en voorzien van de SpeedLock
TR/SL3 snelwissel systeem. Hierdoor kan snel en gemakkelijk van schijf gewisseld kan worden op pneumatische of elektrische machines. Als de grotere schijven worden gebruikt op een 25mm steunschijf, dan worden deze flexibeler en kunnen ze worden toegepast voor werkzaamheden aan geprofileerde oppervlakken en contouren.